SEARCH AND PRESS ENTER

Değerli Kullanıcılar;

Bulunduğunuz web sitesi: http://www.gorkemdereli.com olup Görkem Dereli’nin resmi web sitesidir. Tüm hakları ve gizliliği GRKM DRL şirketine kayıtlıdır.

– Neden görseller üzerinde bir koruma politikamız mı var?

Temel olarak görsellerin telif hakkı sahibi olarak, site dışında herhangi bir web ortamında ve dijital platformda izinsiz kullanılabilecek tüm görseller için yasal süreçlerin başlatılması hakkına sahip olduğumuz bildirmek isteriz. Buna bağlı olarak sitemiz üzerinden alınacak görsellerin kaynak olarak sitemizin belirtilmesi, etiket ya da benzeri türde bir kaynak gösterilmesi durumunda da paylaşım hakkına kazanç sağlanmadığı sürece sahip olduğunuz bildirmek isteriz.

Görsel Kullanımı

Sitemiz üzerinde bulunan tüm çalışmaların ve yüklü olan tüm görsellerin kullanım hakkı tamamen Görkem Dereli “GRKM DRL” ve www.gorkemdereli.com adresine aittir. Görsellerin GRKM DRL ve Görkem Dereli ibaresiz kullanılması kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu uygulama dışında paylaşılan tüm görseller çalıntı olarak işleme alınarak telif hakkı süreci aktif olacaktır.

İletişim Formu Kullanımı ve Çerezler

İletişim kutusuna bırakılan tüm bilgiler, kayıtlar, üyelikler ve mesajlar tarafımızca değerlendirildikten sonra sizlere geri dönüşü sağlanacaktır. Site yöneticisinin belirli bir süre içerisinde dönüş yapma gibi zorunluluğu bulunmamaktadır. Buna bağlı olarak bu site üzerinde iş talep edilmesi ya da benzeri türde hizmet alımı için karar verilme süreci bizlerle iletişim kuracağınız bu  iletişim formu/ contact form” aracılığıyla belirlenmemektedir. İlk iletişim olarak kullanılması gereken “iletişim formu / contact form” amacının dışında kullanılmaması rica olunur.

Analiz

– Kimler bilgilerinizin saklanması ve gizliliği.

Sitemiz üzerinden yapacağınız her türlü kayıt ve üyelik için bilgilerinin tamamen saklı tutulmakta olup, üçüncü şahıslarla ya da kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Giriş esnasında kullandığınz tüm giriş bilgileri sadece site üzerinde girişinizin sağlanması için sistemimizde bulunacaktır. Dış kuruluşlar ya da yazılımlarda kullanılması söz konusu bile değildir.

All rights reserved ® Görkem Dereli 2020. Copyright All Graphics GRKM DRL Company © 2020