HİZMETLER

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Markanız ve ürünleriniz için sizlere verebileceğim hizmetlerle daha geniş ve doğru bir kitleye ulaşarak, markanızın kurumsal çizgisinin devamlılığının sağlanması esas alınarak başarılı işlere imza atabilmek için heyecanlıyım. Siz değerli müşterilerimiz için ortaya konulabilecek tüm yaratıcı fikirlerle ürünlerinizin reklam desteğini sağlamak için buradayım.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Sosyal Medya Yönetimi

Kişisel Sayfanızın ve Markanız dijital dünya ile en iyi iletişim kurmasına imkan sağlayan sosyal medya platformlarında daha etkili ve doğru iletişim kurmak için sosyal medya hizmeti servisi ile markanızın daha güçlü bir konum için buradayım. Sosyal Medya artık herkes tarafından gün geçtikçe daha da bilinçli kullanılan bir mecra haline gelerek, reklamlarınız, mesajlarınız ve ürünleriniz için daha başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir mecra haline gelmektedir.

Logo ve Kurumsal Kimlik Planlaması

Her markanın sahip olduğu kimliği tüm rakipleri için etkisi olduğu gibi doğru kurumsal bir plan ile de bu etki daha da büyük korkulara sebep olacaktır. Markanız ya da ürünlerinizi içinde bulunduğu pazar alanında her zaman farklı ve yaratıcı içeriklerle önde olması gerektiğini biliyoruz. Buna bağlı olarak birlikte yapacağımız kurumsal kimlik ve marka gelişim planlaması ile çok daha fazla başarıya imza atmanıza yardımcı olacaktır.

Web Tasarım ve Kurulum

Her şey dijitalleşiyor, satın almak için online hizmetler gelişiyor ve her zaman telefonlarla iletişim daha sık sağlanıyor. Zamanın değişen bu sistemine ayak uydurarak artık markanızın bir web sitesinin olma zamanı gelmedi mi? Kurumsal yapınızın gücüne güç katacak ve sizi tüm dünyaya kurumsal bir bakış ile algılayacak kurumsal web siteniz için ben buradayım. Ürünlerinizin dijital kataloğu, portfolyonuz, projeleriniz ve bunun gibi başarı ile tamamladığınız tüm çalışmalarınız artık dijital dünya üzerinde kolayca hayat bulacak.

Digital ArtworK

Marka ya da ürünlerin kişisel pazar alanları için hazırlayabilecekleri tamamen marka kurumsallığının özel ya da tamamen farklı bir biçimde hazırlanarak reklam dünyasındaki şaşırtmalara imkan tanıyabilecek dijital grafik çalışmalarıdır. Bu grafik çalışmaları ile ürünlerinizi “surreal” diyebileceğimiz tamamen görsel etkinin, görsel şölen hali diyebileceğimiz haline dönüştürülmüş hali olarak hazırlanmasıdır. Bugün büyük markaların bir çok ürününde kullanılan bu çalışma tekniği markanın hem kurumsallığına artılar kazandırmış, hem de markanın akılda kalıcılığını arttırmıştır.

SEO Hizmeti

Dijital dünyadaki kimliğiniz olan web siteniz artık doğru hedef kitlelere ulaşarak potansiyel müşterilerin ziyaretini kapsaması gerekmektedir. Doğru bir SEO alt yapısı ile doğru kelimelerin siteniz için doğrudan faydasını görerek arama motorları üzerinde daha hızlı öne çıkma imkanı sağlayabileceksiniz.

Grafik Tasarım

İhtiyacınız olabilecek tüm grafik tasarım çalışmaları ve oluşturulması gereken tüm görsel çalışmalar için sahip olduğum tecrübe ile taleplerinizi hayata geçirmek için sizlere hizmet verebilirim.